Naše služby

Realitní video prohlídky

Věděli jste, že díky možnosti video prohlídky se nabízený byt či dům prodá mnohem rychleji? Video prohlídky šetří čas i peníze, a co si budeme povídat, video prohlídky dokážou značně zvýšit atraktivitu vašeho inzerátu.

Díky zkušenostem s produkcí realitních videí pro makléře v Silicon Valley máme spoustu tipů na realizaci vašich video prohlídek a dokážeme vás tak snadno odlišit od konkurence. Náš propracovaný systém tvorby videí zahrnuje přípravu scénáře, zajištění veškeré techniky včetně leteckých záběrů z dronu, následnou postprodukci.

Ukaž mi více

Vzpomínkové video

Nejspíš to znáte, přijedete ze super dovolené či rodinné oslavy, kde jste po celou dobu pilně natáčeli a fotili. Ostatním slíbíte, že brzy všechno sestřiháte a zveřejníte.

Má to však jeden háček – Kde na to vezmete čas?

Právě tady vstupuje do hry náš Momentomat vzpomínkových videí, na který jsme náležitě pyšní – díky této službě, kterou u jiných video produkcí nenajdete, jsme schopni z vašich fotek či videí vytvořit jedinečné vzpomínkové video, které vás bude bavit či dojímat spoustu dalších let.

Ukaž mi více

Letecké záběry z dronu

Pohled na svět z ptačí perspektivy, široká záběrová plocha, snímky, které běžnou kamerou nepořídíte. Musíme vás ještě dál přesvědčovat o tom, že záběry z dronu ve svých videích prostě musíte mít? Díky profesionálnímu vybavení a šikovným licencovaným pilotům jsme schopni obohatit vaše videa o dechberoucí záběry, díky kterým se odlišíte od konkurence a připravíte svým klientům či sledujícím nevšední podívanou.

Ukaž mi více

LIKE videa

Pokud publikujete pouze textové příspěvky a obrázky, tak vám chybí to nejdůležitější – video. Rádi vám s ním pomůžeme!

Nejprve se společně zamyslíme nad tématy videí, které budete chtít publikovat.

Videa můžete natáčet všude tam, kde se cítíte dobře pomocí mobilu či třeba webkamery a my se pak postaráme o jejich kompletní postprodukci.

Nejste si jisti, zda si chcete video točit sami? Žádný strach, pomůžeme vám s tím v jednom z našich studií se zeleným plátnem.

Rádi Vám také pronajmeme techniku na natáčení nebo poradíme s nákupem.

 

Ukaž mi více

Firemní video

Hledáte efektivní způsob, jak představit své služby či produkt? Nebo chcete aby vás vaši zákazníci lépe poznali?

Investujte do tvorby profesionálního videa!

Vaši noví i stávající klienti si tak udělají lepší představu o tom, co nabízíte. V kombinaci s nápaditým scénářem, pečlivě nakomponovanými záběry a progresivní postprodukcí, jistě zaujmete i ty nejnáročnější.

Video je také mnohem osobnější než textová forma a osloví více lidí. Navíc zvyšuje důvěrohodnost vaší firmy či služby.

Ukaž mi více
STÖRI MANTEL - DECK MACHINE - 9 pallets/minute